

Vitrína z kolekce Cantiero 2 vyniká moderním skandinávským designem, kvalitním zpracováním a masivními prvky v kombinaci s dubovou dýhou.
Vlastní doprava zdarma po celé republice
Odkazy na recenze naleznete zde - ROZKLIKNĚTE
Vitrína s masivními částmi z dubu a dubovou dýhou, rozměry š58 x v204x h43. Vyrábí se v dekoru dub karamelový. Povrchová úprava lak. Osvětlení je v ceně.
Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com
Garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.
Více foto detailu viz hlavní popis kolekce Cantiero 2.
Elegantní vitrína v dekoru dub karamelový s částečně prosklenými dvířky a integrovaným LED osvětlením. Vitrína má horní část uzavřenou sklem pro vystavení dekorací a dolní úložný prostor krytý plnými dvířky. Stylové střídání vodorovného a svislého reliéfu z masivu dodává vitríně jedinečný vzhled. Skvělý kousek pro obývací pokoj, jídelnu či pracovnu.
Vitrína z kolekce Cantiero 2 vyniká elegantní kombinací masivního dubového dřeva a dubové dýhy. Z masivu jsou nožičky s rámem frézované dekory ve dvířkách a úchytky na dvířkách. Horní části a boky jsou rovněž pokryty kvalitní dubovou dýhou. Díky tomu je nábytek k nerozeznání od masivní desky a zároveň došlo k úspoře nákladu při výrobě a tím velice příznivé ceně. Vnitřek vitríny je pro zvýšení kvality a vzhledu také odýhovaný.