Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 500,00 Kč - 74 900,00 Kč

SELENE nábytek z masivu

Nábytek Selene ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masívu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masív.

Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy.

Dodáváme ve dvou přírodních dekórech. Časti z masívu jsou upraveny kartáčováním.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

Kolekce nábytku Selene kombinuje ušlechtilost přírodního dubu s minimalistickým designem. Znalosti a kreativita návrhářů vedla k vytvoření elegantní kolekce s originálním řešením a spolu s dovednosti našich řemeslníků vznikla kolekce vysoké kvality i přesnosti zpracování. Charakteristickým znakem kolekce jsou geometrické výřezy, zdobené jemnými drážkami. Správně zvolený způsob ošetření dřevěných povrchů zdůrazňuje přirozenou strukturu dřeva a činí nábytek nejen krásným ale také příjemným na  dotek.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna

Počet produktů: 15

Zobrazení 1-15 z 15 položek

Aktivní filtry