Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 4 600,00 Kč - 81 900,00 Kč

ALMENA II ložnice z CELOmasivu

Nábytek Almena II ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového CELOmasivu.

Dodáváme v dekoru dub divoký bělený.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (šatní skříně a postele jsou rozložené) a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

Nábytek z kolekce Almena II je vyrobena z vysoce kvalitního běleného divokého dubu. Výhodou dřevěného nábytku je, že vydrží déle a je vždy v módní. Kromě toho je každý strom jiný, každá deska má jiné uspořádání suků, vláken dřeva, díky čemuž je nábytek jedinečný a neopakovatelný. Nábytek je vyráběn pod dohledem profesionálů, specializovaných truhlářů s mnohaletou praxí. Bělený dub je kombinován s matnými skleněnými antracitovými vklady jako celek to působí velmi moderně a efektně. Panely byly doplněny o příčný řez což dále nábytek obohacuje. Můžete zařizovat nejen ložnici, ale i pokoj pro přespání hostů. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku Denver.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

ložnice z masivu

Počet produktů: 10

Zobrazení 1-10 z 10 položek

Aktivní filtry